×

Vyhledávání


Zadejte požadovaný výraz do vyhledávacího pole.

×

odkaz

Záznamy: 31 - 34 | Strana: 1 2 3  4 


Česká fotbalová reprezentace letěla na další utkání z Ostravy

Nedělní přesun fotbalové reprezentace na kvalifikační utkání do arménského Jerevanu zajišťoval logojet MS kraje, Boeing 737-800 společnosti Travel Service.

Na mošnovské vyhlídkové terase se sešla zhruba desítka diváků, včetně příbuzenstva reprezentantů. Výhled na letadlo byl však klasicky znemožněn odstavenou pozemní technikou. Komentáře návštěvníků terasy by si mělo občas přijít vyslechnout i vedení ostravského letiště...

25.3.2013 | IK

Zajímavé pohyby v Ostravě - informace o změně

Pokud jste pravidelnými návštěvníky rubriky Zajímavé pohyby v Ostravě, asi jste zaznamenali větší počet cargo letů provozovaných společnostmi Bin Air a Arcus Air.

Z důvodu velké četnosti již uvedené pohyby nepovažujeme za zajímavé. Informace o těchto letech tedy budou vkládány do provozu naposledy v pátek 15. března 2013.

15.3.2013 | rag

Desátý Airbus Germanwings v nových barvách z Mošnova

Ve středu 13. března 2013 obdržela společnost Germanwings již desátý Airbus A319 (imatrikulace D-AKNS) opatřený novým lakem z Mošnova.

Z důvodu změny zbarvení letadel jsou německé aerolinky v posledních měsících nejčastějším zákazníkem lakovny provozované společností Eirtech Aviation.

13.3.2013 | rag

Ostrava chce přispět na Dny NATO

Akce, která počtem účastníků trhá rekordy. To jsou Dny NATO přehlídka především letecké techniky, jež na letiště v Mošnově láka více než dvě stě tisíc lidí. Organizátorům přispívá na uspořádání akce i město Ostrava.

„Letos chceme poskytnout Dnům NATO dotaci ve výši 2,6 milionu korun. Je to akce, která je úspěšná a v dobrém světle propaguje město Ostrava," vysvětlil náměstek primátora Dalibor Madej s tím, že příspěvek ještě musí schválit zastupitelstvo.

11.3.2013 | rag

Záznamy: 31 - 34 | Strana: 1 2 3  4