Spolek Létejme z Ostravy, z. s.    /   www.letejmezostravy.cz   /   18.3.2014

Informace k promoletu ČSA 1. 4. 2014

Dne 1. dubna 2014 přivítá na ostravské letiště v rámci promo akce společnosti ČSA letoun Airbus A330. Předpoklad příletu je v 9:15 LT, letoun se zde zdrží cca 5 hodin a poté poletí dál do Bratislavy.

Přistup veřejnosti k letadlu nebude možný, letoun bude dobře vidět z prostoru vedle odletového terminálu. Parkování pro fanoušky a spottery bude pro tuto akci umožněno bezplatně na parkovišti P3 (viz mapka parkování na letišti) od 8:00 do 16:00 hodin.

Zároveň připravilo letiště na 1. 4. 2014 pro zájemce možnost prohlídky zázemí a neveřejných prostor letiště.

Prohlídka bude organizována autobusem, celkem je k dispozici 6 jízd a to v časech 9:50, 10:45 a 11:30 (pojedou vždy dva autobusy současně). Místo pro odjezd autobusů bude označeno v odletovém terminálu letiště, je nutné dostavit se vždy nejméně 10 minut před plánovaným časem prohlídky. Předpokládaná doba jízdy je 30 minut, kapacita autobusu je 50 osob. V průběhu jízdy nebude možné z provozních důvodů vystupovat z autobusu. Děkujeme za pochopení.

Pokud máte zájem o prohlídku, vyplňte prosím závaznou přihlášku. Je nutné zapamatovat si číslo autobusu (B1 až B6) a čas na který jste si prohlídku rezervovali.

Pozn: na webu Letiště Mošnov je k dispozici přihlašovací fomulář, pokud máte tedy zájem o prohlídku, vyplňte jej.

Pro předpokládaný zájem ze strany příznivců letectví a létání budou připraveny posilové spoje na letiště a do Ostravy.

Plán posilových spojů