Spolek Létejme z Ostravy, z. s.    /   www.letejmezostravy.cz   /   25.3.2012

Dnes vstoupil v platnost letní letový řád

Od 25. března 2012 je v platnosti nový letový řád. Jakých změn se s jeho příchodem dočkal momentálně jediný pravidelný spoj mezi Ostravou a Prahou? Přinášíme krátký přehled.

Máme dobrou zprávu pro cestující, kteří byli donedávna zvyklí na této lince využívat letouny společnosti ČSA. Po necelé dvouměsíční odmlce se letouny ATR 42 vracejí do Mošnova i v pracovních dnech a budou během nich, kromě úterý, zajišťovat tři rotace. Společnost Central Connect Airlines s letounem SAAB 340 bude nadále obsluhovat brzkou ranní linku směrem do Prahy, úterní polední rotaci a pozdní večerní přílety z Prahy.

V sobotu bude cestujícím k dispozici pouze jedna rotace - polední linka CCA s odletem ve 14:55. Nedělní provoz nabídne ve srovnání se sobotním navíc podvečerní rotaci ČSA s odletem v 18:30 a večerní přílet CCA z Prahy ve 22:30.

Jak již bylo zmíněno v dřívějších článcích, společnost Smartwings zahájila doprodej volných kapacit na charterových letech Travel Service směřujících do dovolenkových destinací a od konce května bude k dispozici i pravidelná linka Ostrava - Paříž (CDG).