Nejnovější komentáře

Doprava na Dny NATO 2013

Datum: 3.9. 2013 | Autor: rag | Stáhnout v PDF | Tisk článku | Sdlej na facebooku

Letošní Dny NATO již pomalu klepou na dveře. S dostatečným předstihem proto přinášíme užitečné informace, jak se s minimálními problémy dostat na místo konání akce vlastním autem.

Během konání akce budou na dvou dopravních tepnách omezení, komplikující příjezd. Prvním místem je rekonstruovaný most ve Skotnici. Momentální kyvadlový provoz řízený semafory bude během Dnů NATO nastaven na jednosměrný směrem od Příbora. Směrem z Mošnova bude provoz odkloněn přes obec Prchalov.

Směrem od Ostravy bude probíhat rozsáhlá oprava silnice 58 mezi Krmelínem a Petřvaldem. Bude nutné počítat s vyfrézovanou vozovkou. Naštěstí během celého víkendu budou práce přerušeny a dopravu nebudou komplikovat stroje silničářů.

Pro majitele dálničních známek bude tedy nejpohodlnější příjezd po dálnici D1 přes Exit 336.
Při cestě po D1 směrem od Ostravy doporučujeme pokračovat rovněž až na Exit 336, protože dříve hojně využívaný Exit 342 nedaleko Bravantic s velkou pravděpodobností uvězní vozidla v blízkosti železničního přejezdu ve Studénce (poblíž nádraží).

Cena parkovného pro osobní automobily v areálu akce bude letos nastavena na 150 Kč. Stejné ceny lze očekávat i na blízkých parkovištích provozovaných jinými subjekty.

Informace o ostatních způsobech dopravy budou již brzy k dispozici na oficiálních stránkách Dnů NATO.

Diskuze k článku

Článek nikdo nekomentoval, buďte první!

Napsat komentář
*Jméno:
Web:
Předmět:
*Komentář:
jedna + jedna (vepište číslem)
Odesláním svého příspěvku souhlasíte s pravidly diskuze, kterými jste povinni se řídit a respektovat.
Maximální délka komentáře je omezena na 3000 znaků.