Doprava na Dny NATO 2013

 rag    3.9.2013    Čtení na 1 min.

Letošní Dny NATO již pomalu klepou na dveře. S dostatečným předstihem proto přinášíme užitečné informace, jak se s minimálními problémy dostat na místo konání akce vlastním autem.

Během konání akce budou na dvou dopravních tepnách omezení, komplikující příjezd. Prvním místem je rekonstruovaný most ve Skotnici. Momentální kyvadlový provoz řízený semafory bude během Dnů NATO nastaven na jednosměrný směrem od Příbora. Směrem z Mošnova bude provoz odkloněn přes obec Prchalov.

Směrem od Ostravy bude probíhat rozsáhlá oprava silnice 58 mezi Krmelínem a Petřvaldem. Bude nutné počítat s vyfrézovanou vozovkou. Naštěstí během celého víkendu budou práce přerušeny a dopravu nebudou komplikovat stroje silničářů.

Pro majitele dálničních známek bude tedy nejpohodlnější příjezd po dálnici D1 přes Exit 336.
Při cestě po D1 směrem od Ostravy doporučujeme pokračovat rovněž až na Exit 336, protože dříve hojně využívaný Exit 342 nedaleko Bravantic s velkou pravděpodobností uvězní vozidla v blízkosti železničního přejezdu ve Studénce (poblíž nádraží).

Cena parkovného pro osobní automobily v areálu akce bude letos nastavena na 150 Kč. Stejné ceny lze očekávat i na blízkých parkovištích provozovaných jinými subjekty.

Informace o ostatních způsobech dopravy budou již brzy k dispozici na oficiálních stránkách Dnů NATO.

Diskuze k článku

Článek nikdo nekomentoval, buďte první!

Napsat komentář

Odesláním svého příspěvku souhlasíte s pravidly diskuze, kterými jste povinni se řídit a respektovat.
Maximální délka komentáře je omezena na 3000 znaků.
×

Pravidla diskuze

Diskuse na webu spolku Létejme z Ostravy, z.s. je otevřena všem uživatelům, za příspěvky uživatelů neneseme odpovědnost. Preferujeme její minimální regulaci, trváme však na respektování zákonných omezení a norem slušné mezilidské komunikace. Diskuze není redakčním obsahem, příspěvky v diskuzi vyjadřují názory uživatelů. Pro přispívání do diskuse není nutné se registrovat. Neomezujeme anonymitu přispěvatelů, ale na druhé straně očekáváme, že této možnosti nebudou zneužívat. Je zakázáno vydávat se v diskusi za někoho jiného a také zveřejňovat identitu či osobní údaje jiných osob proti jejich vůli. Vítané jsou komentáře, které prohlubují problematiku komentovaného textu, přináší nové informace, osobní zkušenosti.

Nepřípustné jsou zejména příspěvky, které obsahují:

 1. propagaci rasové, národnostní, náboženské a jiné nesnášenlivosti
 2. zastrašování násilím vůči jednotlivcům i skupinám osob
 3. přímou propagaci komerčních aktivit a reklamu na výrobky či služby
 4. propagaci jakýchkoli nezákonných aktivit a informací
 5. zákonem chráněné osobní údaje, porušování práv jednotlivců na soukromí
 6. informace, které jsou zákonem chráněny jako utajované skutečnosti
 7. identifikační údaje obětí trestných činů
 8. všechny formy šikany a stalkingu
 9. hypertextové a jiné odkazy, které nesouvisí s komentovaným textem
 10. je zakázáno vkládání stejných (opakujících se) příspěvků
 11. jakýkoli spam

Nepřípustné jsou také odkazy na internetový obsah, který uvedené prvky zahrnuje.

Za nevhodné považujeme též příspěvky, které obsahují vulgární a urážlivé výrazy nebo jejichž smysl je vulgární a urážlivý implicitně. Dále neoprávněné používání nicků a adres elektronické pošty, jež jsou zaměnitelné se jmény veřejně známých osobností, jakož i komerčních, politických, správních a jiných veřejně působících organizací.

Příspěvky, které porušují tato pravidla, je správce webu oprávněn odstranit.

Děkujeme Vám za pochopení.