Nejnovější komentáře

Náš zákazník, náš nepřítel a dojná kráva?

Datum: 8.3. 2013 | Autor: rag | Stáhnout v PDF | Tisk článku | Sdlej na facebooku

Přístup Letiště Ostrava ke svým zákazníkům stále dokáže něčím překvapit, bohužel zpravidla v tom záporném slova smyslu.

Hned na začátku je vhodné připomenout, že společnost Letiště Ostrava je vlastněna Moravskoslezským krajem a je štědře dotována z kapes daňových poplatníků. Namísto toho, aby se tato firma zaměřila na vydělávání peněz pramenícího ze svého "core businessu", tj. z letecké dopravy, vymýšlí stále rafinovanější způsoby, jak vydělávat vně svého oploceného areálu.

V pustině, ke které by se dalo nejbližší okolí letiště s trochou nadsázky přirovnat, nasadili ceny parkovného srovnatelné s centry velkých měst a dělají vše proto, aby zákazník neměl šanci poplatku uniknout. Stále se rozšiřující zóny zákazu stání jsou toho důkazem. Posledním počinem je umístění betonových zábran do vyasfaltovaného zálivu, který občas využívala čekající vozidla taxislužeb (mimo CCTaxi).

Je jen otázkou, zda tyto kroky budou mít větší finanční přínos do pokladny letiště nebo zda stoupne objem pokut vybraných spřátelenou Policií ČR.

V obou případech se jedná o další negativní signál vyslaný směrem k zákazníkům.

Kéž by úsilí věnované přepravě a usazení betonových bloků bylo věnováno i opravě obrovských děr a výtluků číhajících na příjezdových komunikacích k letišti. Pro ilustraci jsou přiloženy fotky pastí, číhajících na motoristy v křižovatce na příjezdu k letišti směrem od průmyslové zóny. Další, dokonce i zákeřnější kousky, jsou k vidění při odjezdu od terminálu směrem k čerpací stanici ONO a na vozovce mířící do zóny údržby a výcviku.

Diskuze k článku

Napsat komentář
*Jméno:
Web:
Předmět:
*Komentář:
jedna + jedna (vepište číslem)
Odesláním svého příspěvku souhlasíte s pravidly diskuze, kterými jste povinni se řídit a respektovat.
Maximální délka komentáře je omezena na 3000 znaků.
Radek | Naprostý souhlas | www.taxiostrava.com | 17.5. 2013 - 17:04
Jediná místa, kde se v pohodě dalo v klidu čekat na letadlo jsou v tahu. Kdyby alespoň ty letadla létala přesně, včera zase např. let z Prahy přílet 23:10 hod, samozřejmě zpožděn a přílet 23:35 hod, sakra kdo má pořád platit to blbé parkovné! Ať se ti debilní palalaši jak na letišti tak na kraji nad sebou zamyslí, sakra z celým letištěm na Ostravě, zrušit abude jenom klid!
Audit | 9.3. 2013 - 21:25
Žijeme v demokratickém Česku - zemi, ve které vládne byrokratický nenažraný systém. Dokud ti paraziti, kteří žijí z naších daní nebudou selektování za svoje zásluhy na smetiště, tak se nedočkáme žádných změn. Howgh - jedu do Katovic tam je parkování normální tam si váží lidí.