Nová rubrika na webu

 rag    8.2.2013    Čtení na 0 min.

V rámci zatraktivnění obsahu stránek občanského sdružení Létejme z Ostravy jsme se rozhodli zřídit novou rubriku s názvem "Zajímavé pohyby v Ostravě".

V této rubrice najdete informace o méně tradičních letadlech, která se objevila na mošnovském letišti. Zároveň v ní budou k dispozici informace o očekávaných příletech těchto strojů.

Zejména díky přítomnosti lakovny společnosti Eirtech Aviation jsou v Mošnově občas k vidění letadla, v našich končinách, velmi neobvyklých provozovatelů.

Pohyby, u nichž je v detailech uveden předpokládaný termín příletu nebo odletu jsou zvýrazněny pomocí ikony s hodinami: Očekáváme v Ostravě. Tři nejnovější záznamy jsou zobrazeny na hlavní stránce webu pod články. Odkaz na další záznamy je v hlavním menu.

Diskuze k článku

vojtys | 24.2.2013
Nádhera, na takovou věc už jsem hodně dlouho čekal. Ted už se nestane, že budu na odlet Ruslana čekat celý den :D. Dík za to.
Radim (Trpajzlik) | Detaily příletu | 10.2.2013
Zdarec,
supr rubrika, palec nahoru. Jen bych možná ještě doplnil detaily o společnost, jejíž barvy bude letadlo nosit (např.: Austrian -> Aéromexico)
Napsat komentář

Odesláním svého příspěvku souhlasíte s pravidly diskuze, kterými jste povinni se řídit a respektovat.
Maximální délka komentáře je omezena na 3000 znaků.
×

Pravidla diskuze

Diskuse na webu spolku Létejme z Ostravy, z.s. je otevřena všem uživatelům, za příspěvky uživatelů neneseme odpovědnost. Preferujeme její minimální regulaci, trváme však na respektování zákonných omezení a norem slušné mezilidské komunikace. Diskuze není redakčním obsahem, příspěvky v diskuzi vyjadřují názory uživatelů. Pro přispívání do diskuse není nutné se registrovat. Neomezujeme anonymitu přispěvatelů, ale na druhé straně očekáváme, že této možnosti nebudou zneužívat. Je zakázáno vydávat se v diskusi za někoho jiného a také zveřejňovat identitu či osobní údaje jiných osob proti jejich vůli. Vítané jsou komentáře, které prohlubují problematiku komentovaného textu, přináší nové informace, osobní zkušenosti.

Nepřípustné jsou zejména příspěvky, které obsahují:

 1. propagaci rasové, národnostní, náboženské a jiné nesnášenlivosti
 2. zastrašování násilím vůči jednotlivcům i skupinám osob
 3. přímou propagaci komerčních aktivit a reklamu na výrobky či služby
 4. propagaci jakýchkoli nezákonných aktivit a informací
 5. zákonem chráněné osobní údaje, porušování práv jednotlivců na soukromí
 6. informace, které jsou zákonem chráněny jako utajované skutečnosti
 7. identifikační údaje obětí trestných činů
 8. všechny formy šikany a stalkingu
 9. hypertextové a jiné odkazy, které nesouvisí s komentovaným textem
 10. je zakázáno vkládání stejných (opakujících se) příspěvků
 11. jakýkoli spam

Nepřípustné jsou také odkazy na internetový obsah, který uvedené prvky zahrnuje.

Za nevhodné považujeme též příspěvky, které obsahují vulgární a urážlivé výrazy nebo jejichž smysl je vulgární a urážlivý implicitně. Dále neoprávněné používání nicků a adres elektronické pošty, jež jsou zaměnitelné se jmény veřejně známých osobností, jakož i komerčních, politických, správních a jiných veřejně působících organizací.

Příspěvky, které porušují tato pravidla, je správce webu oprávněn odstranit.

Děkujeme Vám za pochopení.