ČSA posilují lety do Ostravy

 rag    ČSA / red.    3.7.2012    Čtení na 1 min.

Novou, tzv. nocující frekvenci zavádějí České aerolinie na pravidelné lince Praha – Ostrava. Nové spojení bude z Prahy odlétat v pozdních večerních hodinách, na zpáteční cestu z Ostravy se pak vydá na druhý den brzo ráno. Nová frekvence plně nahradí lety společnosti Job Air – Central Connect Airlines, která přerušila svůj provoz. Sedadlová kapacita na lince Praha – Ostrava tak zůstane zachována v původní úrovni.

Nový obousměrný spoj OK 020/021 bude operován z Prahy denně kromě soboty, z Ostravy pak každý den mimo neděle. Odlety z Prahy i z Ostravy budou ve stejných časech, ve kterých odlétaly stroje Job Airu, tj. ve 21.30 z Prahy s příletem do Ostravy ve 22.30. Z Ostravy budou letadla Českých aerolinií startovat na druhý den ráno v 5.20 s příletem do Prahy v 6.20.

Díky této frekvenci zůstane zachováno napojení Ostravy na dopravní síť ČSA a dalších linek partnerů operovaných z pražského letiště. Nová frekvence bude operována turbovrtulovými letadly ATR 42, ve špičkách budou ČSA připravené na jednotlivé lety nasadit také proudové letadla s větší kapacitou.

Všichni cestující s OK letenkou, kteří měli původně letět tzv. nocující linkou Job Airu do Ostravy, byli překnihováni na novou frekvenci Českých aerolinií.

Díky otevření nových letů budou České aerolinie provozovat do konce letní sezóny na lince Praha – Ostrava a zpět až 20 zpátečních frekvencí v maximálním týdnu, v nejvytíženějších dnech, jakými jsou např. pondělí, středa nebo pátek pak až čtyři denní frekvence.

Diskuze k článku

Článek nikdo nekomentoval, buďte první!

Napsat komentář

Odesláním svého příspěvku souhlasíte s pravidly diskuze, kterými jste povinni se řídit a respektovat.
Maximální délka komentáře je omezena na 3000 znaků.
×

Pravidla diskuze

Diskuse na webu spolku Létejme z Ostravy, z.s. je otevřena všem uživatelům, za příspěvky uživatelů neneseme odpovědnost. Preferujeme její minimální regulaci, trváme však na respektování zákonných omezení a norem slušné mezilidské komunikace. Diskuze není redakčním obsahem, příspěvky v diskuzi vyjadřují názory uživatelů. Pro přispívání do diskuse není nutné se registrovat. Neomezujeme anonymitu přispěvatelů, ale na druhé straně očekáváme, že této možnosti nebudou zneužívat. Je zakázáno vydávat se v diskusi za někoho jiného a také zveřejňovat identitu či osobní údaje jiných osob proti jejich vůli. Vítané jsou komentáře, které prohlubují problematiku komentovaného textu, přináší nové informace, osobní zkušenosti.

Nepřípustné jsou zejména příspěvky, které obsahují:

 1. propagaci rasové, národnostní, náboženské a jiné nesnášenlivosti
 2. zastrašování násilím vůči jednotlivcům i skupinám osob
 3. přímou propagaci komerčních aktivit a reklamu na výrobky či služby
 4. propagaci jakýchkoli nezákonných aktivit a informací
 5. zákonem chráněné osobní údaje, porušování práv jednotlivců na soukromí
 6. informace, které jsou zákonem chráněny jako utajované skutečnosti
 7. identifikační údaje obětí trestných činů
 8. všechny formy šikany a stalkingu
 9. hypertextové a jiné odkazy, které nesouvisí s komentovaným textem
 10. je zakázáno vkládání stejných (opakujících se) příspěvků
 11. jakýkoli spam

Nepřípustné jsou také odkazy na internetový obsah, který uvedené prvky zahrnuje.

Za nevhodné považujeme též příspěvky, které obsahují vulgární a urážlivé výrazy nebo jejichž smysl je vulgární a urážlivý implicitně. Dále neoprávněné používání nicků a adres elektronické pošty, jež jsou zaměnitelné se jmény veřejně známých osobností, jakož i komerčních, politických, správních a jiných veřejně působících organizací.

Příspěvky, které porušují tato pravidla, je správce webu oprávněn odstranit.

Děkujeme Vám za pochopení.